Brick Breaker Marathon

Brick Breaker Marathon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Brick Breaker Marathon eğlenceli bir mobil oyundur

Brick Breaker Marathon hem basit bir mantığa sahip olan ve kolayca oynanabilen hem de bir o kadar eğlenceli olan bir yapıya sahip olan ücretsiz bir tuğla kırma oyunudur.

Eğer bilgisayarlarda oynanabilen klasik DX Ball oyununu oynadıysanız yabancılık çekmeyeceğiniz bir oyun olan Brick Breaker Marathon'da temel amacımız bize verilen ve ekranın tabanında konumlanan raketi kullanarak topun düşmemesini sağlamak ve ekrandaki bütün tuğlaları canlarımız bitmeden kırmaktır. Bu iş başlarda kolay olsa da oyunda zaman geçtikçe ve toplarımız tuğlalara çarptıkça oyun hızlanıyor ve reflekslerimizi daha seri kullanmamız gerekiyor.

Brick Breaker Marathon'da sıradan tuğlaların haricinde özel yapıya sahip olan tuğlalar da yer alıyor. Bu tuğlalardan bazıları hiç kırılmazken diğerleri patlayabiliyor. Bunun yanında oyunda birçok farklı bonus bulunuyor ve bu bonuslar oyuna heyecan katıyor.

Brick Breaker Marathon oldukça hoş görünen grafiklere ve kaliteli görsel efektlere sahip olan bir oyun. Sürükleyici müzik ise hoş grafiklere eşlik ediyor. Oyun hemen hemen her iOS cihazda akıcı bir şekilde çalışabilmekte.

Brick Breaker Marathon

YORUMLAR