Bubble Man Rises 1.01 (ios)

Bubble Man Rises

Bubble Man Rises
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bubble Man Rises, aksiyon dolu sahnelerin yer aldığı zevkli ve zorlu bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Bubble Man Rises, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir beceri oyunudur. Kolay bir oynanışa ve harika atmosfere sahip olan oyunda becerilerinizi sınıyorsunuz.

Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz harika bir beceri oyunu olan Bubble Man Rises, dilediğiniz gibi oynayabileceğiniz sonsuz oyun kurgusuna sahip bir beceri oyunudur. Farklı karakterlerin ve zorlu sahnelerin yer aldığı oyunda becerilerinizi ve reflekslerinizi konuşturmanız gerekiyor. Aksiyon dolu sahnelere sahip olan oyunda farklı karakterlerin kilitlerini açarak oyuna renk getirebiliyorsunuz. Yüzlerce karaktere ve farklı seviyelere sahip olan oyunda sürekli olarak yukarı tırmanmalı ve zorlu engellerin üstesinden gelmelisiniz. Ayrıca oyunda arkadaşlarınıza meydan okuyabiliyorsunuz. Son derece dikkatli olmanızı gerektiren oyunda işinizin de bir hayli zor olduğunu söyleyebilirim.

Bubble Man Rises'da özel güçleri kullanarak işinizi kolaylaştırabiliyorsunuz. Çocukların da beğenerek oynayabileceğini düşündüğüm Bubble Man Rises'i sakın kaçırmayın.

Bubble Man Rises oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR