Bubble Man Rolling 1.0 (ios)

Bubble Man Rolling

1.0
Bubble Man Rolling
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bubble Man Rolling, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Bubble Man Rolling, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz zevkli bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Bir hayli zevkli deneyim sunan oyunda engelleri aşarak puanlar toplamaya çalışıyorsunuz.

Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz harika bir platform oyunu olan Bubble Man Rolling, can sıkıntınızı koparıp alabilecek tarzda bir oyun olarak ön plana çıkıyor. Son derece basit kontrollere sahip olan oyunda yüksek puanlara ulaşarak zorlu bölümlerin üstesinden gelmeye çalışıyorsunuz. Harika bir atmosferde geçen oyunda birbirinden şişko karakterleri kontrol ediyor ve havadaki hamburgerleri topluyorsunuz. Çocuklarınızın da beğerek oynayabileceği Bubble Man Rolling, aynı zamanda becerilerinizi de ölçüyor. Birbirinden zorlu bölümlerin yer aldığı oyunda işiniz de bir hayli zor. Son derece dikkatli olmalı ve tüm zorlukların üstesinden gelmelisiniz.

Bubble Man Rolling oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.