buddhify 2.0.3 (ios)

buddhify

buddhify
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

buddhify'da onlarca rahatlatıcı müzik sunuluyor ve bunların her biri insan psikolojisini rahatlatmak üzere tasarlanmış.

buddhify, hem iPhone hem de iPad cihazlarımız üzerinde kullanabileceğimiz bir meditasyon ve zihinsel sağlık uygulaması olarak öne çıkıyor.

Şehir hayatının insan maneviyatı üzerinde yarattığı olumsuz etkileri bertaraf etmek için tasarlanmış olan bu uygulamada 80'den fazla rahatlatıcı müzik bulunuyor. Yer alan parçaların her biri uyku, çalışma ve duygusal gel-git anlarında dinlenilmek üzere kategorilendirilmiş. Uyku esnasında dinleyebileceğiniz parçalar daha çok dinlendiriciyken, çalışma esnasında dinleyebileceğiniz parçalar dikkat dağıtmayan ve zihni açık tutan cinsten. Duygusal olarak nitelendirilen parçalar ise insanı rahatlatıcı ve sakinleştirici tınılara sahip.

buddhify'ın en güzel yanlarından bir tanesi de kullanıcılar tarafından belirlenebilen zamanlayıcıya sahip olması. Bu özellik uyku sırasında epey işe yarıyor. Uygulamanın kapanmasını istediğimiz vakti seçiyoruz ve dinlenmeye başlıyoruz. Belirlediğimiz süre dolunca uygulama otomatik olarak kapanıyor ve kullanıcı kesinlikle rahatsız etmiyor.

Uygulamada kişisel verilerimizi değerlendirebileceğimiz bir kontrol paneli de bulunuyor. Bu bölümde ilerleyişimiz hakkında detaylı bilgilere erişim sağlayabiliyoruz.

Genel olarak son derece başarılı bir uygulama olarak nitelendirebileceğimiz buddhify, stresli bir iş gününden sonra kullanılabilecek mükemmel bir uygulama.

YORUMLAR