Buddy Blitz

Buddy Blitz
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Buddy Blitz, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlenceli bir bulmaca oyunu.

Buddy Blitz, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz eğlence dozu yüksek bir bulmaca oyunu olarak öne çıkıyor.

Tamamen ücretsiz olara ksunulan bu oyundaki temel amacımız benzer taşları yan yana getirmek ve ekranı tamamen temizlemek. Klasik üçlü eşleştirme oyunları çizgisinden ilerleyen Buddy Blitz her yaştan oyunseverin ilgisini çekebilecek bir yapı sunuyor.

Oyunun en zorlu taraflarından bir tanesi oyunculara 60 saniye süre vermesi. Bu süre zarfında ne kadar çok taş eşleştirebilirsek o kadar fazla puan alıyoruz. Taşları hareket ettirebilmek için ekran üzerine birkaç basit dokunuş ve sürükleme yapmamız gerekiyor.

Aynı kategoride yer alan diğer oyunlarda karşımıza çıkan bonuslar ve ekstra güçlendiriciler bu oyunda da mevcut. Bu öğeleri toplayarak oyunda kazanacağımız puanı üst seviyelere çekme şansına sahip oluyoruz.

Eğer oyun deneyiminizi daha da zenginleştirmek isterseniz Facebook hesabınızla giriş yapabilirsiniz. Bu seçeneği kullanırsanız arkadaşlarınızla mücadele edebilir ve kazandığınız puanları kıyaslayarak keyifli bir rekabet ortamı yaratabilirsiniz.

Genel olarak başarılı bir çizgide ilerleyen Buddy Blitz bulmaca oyunları oynamaktan keyif alanların mobil cihazları üzerinde keyifle oynayabilecekleri bir yapım.

YORUMLAR