Bunny Golf Arcade 1.1 (ios)

Bunny Golf Arcade

1.1
Bunny Golf Arcade
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Bunny Golf Arcade, iPhone ve iPad cihazlarınızda oynayabileceğiniz ve tavşanlara yardımcı olmanız gereken bir aksiyon oyunudur.

Bunny Golf Arcade, yerli bir geliştiricinin elinden çıkmış harika bir aksiyon oyunu diyebilirim. iOS işletim sistemine sahip iPhone telefonlarınız veya iPad tabletlerinizden oynayabileceğiniz bu oyunda, minik dostlarımız tavşanların yuvalarına çabuk ve güvenli bir şekilde ulaşmasına yardımcı oluyoruz. Her yaştan insanın bağımlısı olabileceği bu oyuna dilerseniz biraz daha yakından bakalım.

Bir oyunda sevimli grafikler varsa, insanların sempati beslememeleri neredeyse imkansız. Çünkü gün içerisinde fazlasıyla ciddi işlerle haşır neşir oluyoruz ve gözlerimizin ve ruhumuzun bizi rahatlayacak şeylere ihtiyacı oluyor. Bunny Golf Arcade işte bu ihtiyacı karşılamak için birebir diyebilirim. Zorlu bölüm tasarımları sayesinde hem hiç sıkılmadan iyi bir aksiyon oyunu deneyimi yaşıyor hem de başarılı ses efektleriyle kendinizden geçiyorsunuz. Bu bağlamda geliştiricilerin harika bir iş çıkardığını söylemeden geçmeyelim.

Eğer akıllı cihazınızda keyifli vakit geçirmek isterseniz Bunny Golf Arcade oyununu ücretsiz indirebilirsiniz. Topladığınız altınlarla yeni bölümler açın, ülkenizin bayrağını dalgalandırın. Denemenizi kesinlikle öneririm.