Burger Big Fernand 1.0.3 (ios)

Burger Big Fernand

Burger Big Fernand
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe , İngilizce , Almanca , [SITE_GENERIC]-ch , Fransızca , İspanyolca , İtalyanca , Rusça

  • TOPLAM İNDİRME

    57

  • Geliştiricinin Diğer Ürünleri

Burger Big Fernand, Fransız restoranında geçen bir servis oyunudur.

Mobil platformlarda beğenilerek oynanan servis oyunu Burger, yeni lezzetlerle tekrar karşınızda. Bir Fransız restoranı olan Big Fernand’a gelen özel müşterileri memnun ederken diğer yandan da yeni lezzetler keşfederek Fransız şefleri kendinize hayran bırakacaksınız.

Popüler burger servis oyunu Burger’ın bir sonraki oyunu olan Burger Big Fernand’da bir servis elemanı olarak işe başlıyoruz ve Fransız ağırlıklı müşterilerimizin siparişlerini mümkün olan en hızlı şekilde hazırlayıp, servise hazır hale getirmek için uğraş veriyoruz. Müşteriler sandviç, garnitür, tatlı veya içeçek tariflerinizden birini denemek isteyecekler. Müşterileri memnun tutmak adına zaman içerisinde yeni lezzetler keşfetmelisiniz. Tabi ki hazırladığınız bu eşssiz tatlarla müşterilerin beğenisini kazanacak, bahşiş almaya başlayacaksınız.

Eğlenceli oyunlar arasında kendine yer bulan Burger Big Fernand oyununda iki farklı oyun modu bulunuyor. Kariyer modunda pazartesiden cumartesiye oldukça yoğun bir iş temposu sizi bekliyor ve daha fazla kazanmak için yeni malzemelere ulaşmanız, tüm başarımları açmanız gerekiyor. Zamana karşı modunda ise size verilen süre içerisinde en fazla parayı kazanmaya çalışacaksınız.

Burger Big Fernand, 300’den fazla seviye ve burger severler için hazırlanmış 40 başarım ile oynarken eğlenceli dakikalar yaşatan bir oyun. Üstelik tamamen ücretsiz.