Burger Shop 1.0 (ios)

Burger Shop

1.0
Burger Shop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Burger Shop ücretsiz olarak indirebileceğimiz eğlenceli bir hamburger yapma oyunudur.

Burger Shop tamamen ücretsiz olarak indirebildiğimiz eğlenceli bir yemek yapma oyunu olarak dikkatimizi çekiyor. Oyunda birbirinden lezzetli hamburgerler yapmaya ve bunları müşterilerimize en iyi şekilde sunmaya çalışıyoruz. Toplamda 80 bölüm sunan oyunda bu bölümlerin her biri kendine has görevleri beraberinde getiriyor.

Burger Shop’ta 60’tan fazla malzeme bulunuyor. Bu malzemeleri güzel bir şekilde bir araya getirerek lezzetli hamburger’ler yapmayı amaçlıyoruz. Elbette oyunda yer alan bölümler bitince de oynayamaya devam edebiliyoruz. Bu da oyunun en iyi yanlarından bir tanesi. Grafik olarak beklediğimiz kalitenin üzerinde yer alan Burger Shop dört farklı oyun modu sunarak oyunseverlerin heyecanını uzun süre muhafaza etmeyi amaçlıyor. Farklı oyun modları arasında geçiş yaparak farklı deneyimler yaşayabilirsiniz.

Açıkçası ben en çok relax modu beğendim çünkü bu modda herhangi bir kısıtlama yok. Dilediğimiz gibi hamburger üretebiliyoruz. Yine de siz farklı modları deneyebilirsiniz. Genel olarak Burger Shop ücretsiz olarak indirebileceğiniz en iyi hamburger yapma oyunlarından bir tanesi.

YORUMLAR