Call of Mini: Infinity 1.4 (ios)

Call of Mini: Infinity

1.4
Call of Mini: Infinity
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Call of Mini: Infinity, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz 3 boyutlu grafiklere sahip bir aksiyon dolu bir ateş etme oyunudur.

İnsanlığın geleceğini kurtarmaya çalışacağınız soluksuz aksiyon öğelerini 3 boyutlu grafikleriyle birleştiren sürükleyici bir oyun olan Call of Mini: Infinity'i iOS işletim sistemine sahip iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde oynayabilirsiniz.

Gelecek yıllar içerisinde dünya üzerine çarpacağı ve dünya yaşantısını sona erdireceği bilinen bir göktaşı nedeniyle, insanlar kendilerine yaşayabilecekleri yeni bir gezegen aramaya başlarlar.

Bu yüzden günümüzden 25 yıl önce keşfedilmiş olan Caron adlı bir gezegene seferler düzenlenmeye başlanır ama gezegen farklı yaşam birimleri tarafından istila edilmiştir. İstilayı sona erdirmek ve gezegeni temizlemek için oluşturulan ordunun başındaysa siz yer alıyorsunuz. Şimdi tüm insanlığın kaderi sizin ellerinizde.

Ordunuzla birlikte gezegene iniş yaptıktan sonra üssünüzü kurun ve üssünüzü uzaylı yaratıklara karşı savunmaya çalışın. Bu şekilde zaman içerisinde sınırlarınızı genişleterek gezegeni ele geçirin.

Oyunseverlere gerçekten de aksiyon dolu bir ateş etme oyunu sunan Call of Mini: Infinity, eğlenceli 3 boyutlu grafikleri, etkileyici animasyonları, oyun içerisinde kullanabileceğiniz çeşitli silahları ve zırhları, özel yetenekleri ve çok daha fazlasıyla dikkat çekmeyi başarıyor.

İnsanların yaşayabilecekleri yeni bir gezegen bulma görevini başarıyla tamamlayarak, insanlığın geleceğini kurtarabilecek misiniz?

Call of Mini: Infinity Özellikleri:

  • Akıcı ve 3 boyutlu bir ateş etme oyunu
  • Heyecanlı savaşlar
  • Düşmanlarınızla savaşmak için farklı yetenekler
  • Zırhlarınızı geliştirin
  • Farklı silahların yer aldığı cephanelik
  • Zorlu düşmanları yok etmek için arkadaşlarınızla birlikte oynayın
  • Savaşı lehinize çevirmek için yeteneklerinizi geliştirin

YORUMLAR