Calorie Counter 4.2 (ios)

Calorie Counter

4.2
Calorie Counter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    396

  • Üretici

    MyFitnessPal.com

Calorie Counter, sunduğu açıklamalar ile kilo vermenizi ve vücudunuzu şekle sokmanızı sağlayan kullanıcı dostu bir iOs uygulamasıdır.

Calorie Counter & Diet Tracker, kullanıcıların günlük kalori miktarını hesaplamasını ve kontrol etmesini sağlayan iOS uygulamasıdır. Bu uygulama ile sağlıklı bir vücuda kavuşmak artık hayal değil. Günlük olarak yediğiniz yemeklerin kalorisini hesaplamak ve ağırlığınızı takip etmek bu uygulama ile oldukça kolay hale gelmektedir.

Uygulamayı kullanmaya başlamadan önce kayıt olmalısınız. Hesabınızı oluşturduktan sonra giriş yaparak cinsiyet, ağırlık, boy ve yaş gibi kişisel bilgilerinizi girmelisiniz. Daha sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulama sizi motive etmek için günlük almanız gereken kalori miktarını belirlemektedir. Ayrıca bu kaloriyi almanız için yiyebileceğiniz yemeklerden oluşan bir liste hazırlayarak size sunmaktadır. Bu listedeki yemeklerden seçerek alacağınız kaloriyi kolayca hesaplayabiliyorsunuz. Bir kaç ay kullanarak vücudunuzdaki değişimleri farketmeye başlayabileceğiniz uygulama sayesinde daha sağlıklı bir vücuda kavuşabilirsiniz.

Genel olarak Calorie Counter & Diet Tracker oldukça kullanışlı bir iOS uygulamasıdır. Sağlıklı bir vücuda ve ideal kiloya sahip olmanız için size yardım edecek olan uygulamayı iPhone ve iPad'lerinizde ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Kısa süre içerisinde çok kilo vermek istiyorsanız uygulamanın size sunduğu yemek listelerini ve açıklamaları dikkatlice uygulamalısınız.

YORUMLAR