Candy Blast Mania: Valentine

Candy Blast Mania: Valentine
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Candy Blast Mania: Valentine, iOS cihazlarınız üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz eğlenceli bir eşleme oyunudur.

Candy Blast Mania: Valentine, iPhone ve iPad'leriniz üzerinden oynayabileceğiniz bir diğer ücretsiz ve eğlenceli eşlemeli bulmaca oyunlarından bir tanesidir. Oyunda başarılı olmak için yapmanız gereken şey ise 3 aynı renge sahip şekeri eşleyerek şekerleri bitirmek ve bölümü yüksek puan ile geçmektir. 300'den falza bölüm bulunan oyunda tüm şekerleri toplayarak bölümleri bitirmelisiniz. Oyun içerisinde bulunan şekerler dolayısıyla oldukça sevimli görünüyor.

Oyundaki amacınız farklı bölümlerde sizden istendiği şekilde şekerleri toplayarak geçebildiğiniz kadar çok bölüm geçmek. Bölümleri geçmek için ise aynı türdeki şekerleri eşlemeniz gerekiyor. Şekerleri eşlemek için yanyana ve altlı üstlü olanları yer değiştirmelisiniz. Fakat yer değiştirriken oldukça dikkatli davranmalısınız. Çünkü her bölüm için kullanabileceğiniz limitli hamle sayısı bulunuyor. Hamlelerinizin bitmeden tüm şekerleri toplayarak bölümü geçmelisiniz. Oyun içerisinde oyun deneyiminizi arttırmanızı sağlayacak bazı ekstra güç ve özellikler bulunmaktadır. Bu güç ve özellikleri kullanarak zorlandığınız bölümleri daha rahat geçebilirsiniz. Bu güç ve özellikleri satın almak için oynadıkça topladığınız elmas ve puanları kullanabiliyorsunuz.

Oyunun grafikleri özellikle gençlere hitap ediyor ve rengarenk. Fakat oyunu yetişkinler de rahatlıkla oynayabilir.

Özellikler:

  • 300'den fazla bölüm
  • Bir çok güçlendirici özellik
  • Bağımlılık yapan oynanış
  • Tamamen ücretsiz
  • Renkli grafikler

YORUMLAR