Candy Bubble Pop

Candy Bubble Pop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Candy Bubble Pop, düşük hamle sayısı ile zincirleme patlamalar gerçekleştirip patlatabildiğiniz kadar çok şeker patlatmaya çalışacağınız heyecanlı ve eğlenceli iOS bulmaca oyunudur.

Candy Bubble Pop, iPhone, iPad ve iPod cihazları üzerinden oynanabilen heyecanlı bir iOS bulmaca oyunudur. Oldukça eğlenceli bir oyun yapısına sahip olan Candy bubble Pop oyununu her taştan oyuncu rahatlıkla oynayabilir. Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz eğlenceli bir uygulama arıyorsanız Candy Bubble Pop tam aradığınız uygulama olabilir.

Oyundaki amacınız, zincirleme patlamalar gerçekleştirerek tüm şekerleri yok etmek. Oyun içerisinde 800'den fazla bölüm bulunmaktadır. Bu nedenle sınırsız bir eğlence sizi bekliyor diyebilirim. Farklı özelliklere sahip güçlendiricilerden alarak zorlandığınız bölümlerle avantaj sağlayıp bölümleri geçebilirsiniz. Ayrıca bölümleri geçmek için yapacağınız hamle sayısını tutabildiğiniz en düşük miktarlarda tutmalısınız.

Zincirleme patlama reaksiyonları oluşturmak düşündüğünüz kadar kolay değildir. Bu yüzden stratejik düşünerek iyi kararlar vermelisiniz. Hamlenizi yapmadan önce bir sonraki hamlenizi düşünmek oyunda size avantaj sağlayabilecek olan diğer unsurlardan bir tanesidir. Tüm bunların dışında oyunda hızlı olmakta oldukça önemli. Kendi dengenizi kurarak bölümleri teker teker geçmeye çalışacağınız Candy Bubble Pop oyununu oynamak isterseniz tek yapmanız gereken iPhone, iPad ve iPod'larınıza ücretsiz olarak indirmek.

YORUMLAR