Capstagram 2.0 (ios)

Capstagram

2.0
Capstagram
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Capstagram sayesinde caps oluşturup farklı platformlarda paylaşabiliyoruz.

Capstagram, iPhone ve iPad cihazlar üzerinde kullanılmak üzere tasarlanmış bir caps oluşturma uygulaması olarak öne çıkıyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde özellikle sosyal medya kanallarında paylaşıldıkları takdirde epey ilgi çekebilecek caps'ler hazırlayabiliyoruz.

Uygulamanın en önemli özelliği çok kolay kullanılabilen bir altyapı üzerine kurulu olması. Caps oluşturabilmek için ya önceden çekmiş olduğumuz fotoğrafı ya da o an çekeceğimiz fotoğrafı kullanmamız gerekiyor. Bu aşamadan sonra fotoğrafları düzenleyip istediğimiz metni ekledikten sonra caps'i kaydedebiliyoruz.

Caps'lerimiz uygulama içerisinde düzenli bir şekilde arşivleniyor. İhtiyacımız oldukça buradan seçip tekrar tekrar gönderebiliyoruz. Uygulama üzerinde oluşturmuş olduğumuz görselleri Twitter ve Facebook üzerinden paylaşabiliyoruz.

Genel olarak başarılı bir çalışma karakterine sahip olan Capstagram, caps oluşturma konusunda kapsamlı bir yardımcı uygulama kullanmak isteyenlerin denemesi gereken bir seçenek.

YORUMLAR