Car Unblock 5.1.1 (ios)

Car Unblock

Car Unblock
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Car Unblock tamamen ücretsiz olarak indirebileceğiniz keyifli bir bulmaca oyunudur. Oyunda sıkışmış arabaları otoparktan çıkartmaya çalışıyoruz.

Car Unblock iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir bulmaca oyunudur. Sıkışık otoparkta mahsur kalmış araçları yerlerinden çıkarmaya çalıştığımız bu oyunda keyifli dakikalar sizleri bekliyor.

Oyunun temel özellikleri arasında;

  • 10 alıştırma bulmacası
  • 2400 farklı bulmaca ve 4 farklı zorluk seviyesi
  • Şık temalar
  • Hamle sınırlaması
  • Ses efektleri ve ipucu özelliği

Oyunda basit görsellere yer verilmiş. Fakat bunu kesinlikle kötü olarak algılamayın. Bir bulmaca oyunundan beklenen kalitede sunulan grafikler yer alıyor. Kontroller de gerçekten kolay kullanılıyor. Sadece yerini değiştirmek istediğimiz aracın üzerine tıklayıp sürüklüyoruz. Bu şekilde tüm araçları kenara çekip asıl aracı otoparkın dışına almaya çalışıyoruz.

Diğer bulmaca oyunlarında olduğu gibi bu oyunda da bölümler kolaydan zora doğru sıralanmış. İlk birkaç bölüm alıştırma gibi ilerliyor. Daha sonra ise oyun gerçek yüzünü göstermeye başlıyor. Bulmaca oyunları ve arabalar ilginizi çekiyorsa bu oyun mutlaka hoşunuza gidecektir.

YORUMLAR