Card King: Dragon Wars

Card King: Dragon Wars
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Card King: Dragon Wars, keyifli ve sürükleyici bir kart oyunu olarak öne çıkıyor.

Card King: Dragon Wars, kart oyunlarına ilgi duyan oyunseverlerin uzun vakitler boyunca sıkılmadan oynayabilecekleri bir kart oyunu.

Tamamen ücretsiz olarak sunulan ve buna rağmen son derece kaliteli grafiklere ve akıcı bir oyun yapısına sahip olan Card King: Dragon Wars, hem iPhone hem de iPad'ler üzerinde sorunsuzca oynanabiliyor.

Oyunda çok sayıda farklı özelliğe sahip karakter mevcut. Büyücüler, savaşçılar ve fantastik yaratıklardan oluşan kartları destemize aktarak düşmanımıza karşı elimizi güçlendirebiliyoruz. Tahmin edebildiğiniz gibi ilk başlarda elimizde görece olarak güçsüz kartlar var fakat zamanla, savaştıkça bunları epey bir artıyor. Kartlarımızın gücü arttıkça karşımıza çıkan rakiplerin gücü de kademeli olarak artıyor.

Oyunun en güzel taraflarından birisi de multiplayer modu. Bu mod sayesinde arkadaşlarımızla ve Card King: Dragon Wars'u oynayan diğer oyuncularla birebir savaşlara katılabiliyoruz. Gelişmiş üç boyutlu grafikleri, kart oyunu olmasına rağmen savaşların çok hareketli geçmesini sağlıyor.

Heartstone'a benzeyen yapısıyla Card King: Dragon Wars, kart oyunları arasında epey başarı elde edeceğe benziyor.

YORUMLAR