Cat Nip Nap 1.1 (ios)

Cat Nip Nap

1.1
Cat Nip Nap
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cat Nip Nap, ekranın üst kısmından düşen iplik yumaklarından yavru kediyi korumanızı amaçlayan bir beceri oyunudur.

Yavru kediler oldukça tatlıdırlar ve oynamak için sürekli bir oyuncak ararlar. Bizler ise genellikle kedileri oynatmak için küçük iplik yumakları hazırlarız ve kedileri oynatmaya çalışırız. iPhone ve iPad cihazlarınızın için ücretsiz olarak indirebileceğiniz Cat Nip Nap oyununda da durum böyle. Fakat iplik yumaklarının fazla olması yavru kediyi biraz korkutuyor. Bu yüzden Cat Nip Nap oyununda yavru kediyi kurtarmanız gerekli.

Cat Nip Nap oyununda gezegenler arasında gezen yavru bir kedi iplik yumağı yağmuruyla karşı karşıya. Normalde oynamak isteyeceği bu yumaklardan şimdi kaçması gerekiyor. Fakat iplik yumakları üzerinde bulunduğu gezegenin her yerine yağmakta. Sizin yavru kediyi bu yumaklardan kurtarmanız gerekli. Bunun için ekrana dokunarak kediyi yönlendirmelisiniz. Yumaklardan kaçarken bazen önünüze para da çıkabilir. Bu yüzde Cat Nip Nap oyununu oynarken oldukça dikkatli olmanızda fayda var. Hem iplik yumaklarından kaçmalısınız hem de yere düşen paraları toplamalısınız

Yere düşen paraları topladığınızda ise yeni özellikleri aktif hale getirebiliyorsunuz. Bu özellikler sayesinde karakterinizin gelişmesi ve iplik yumaklarının daha yavaş yağması mümkün. Eğer yeteri kadar para toplayamazsanız diğer bölümleri de yine aynı seviyede oynamak zorunda kalacaksınız. Oldukça keyifli bir oyun olan Cat Nip Nap'ı hemen şimdi deneyin!

YORUMLAR