Catch The Rabbit 1.0 (ios)

Catch The Rabbit

1.0
Catch The Rabbit
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Catch The Rabbit'te altın meyveleri çalıp kaçan bir tavşanı yakalamak için platformdan platforma zıplıyoruz.

Catch The Rabbit, iPhone ve iPad cihazlarda oynanmak üzere tasarlanmış, sürükleyici ve bir o kadar da zorlu bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor. Mobil oyun dünyasının önemli geliştiricilerinden olan Ketchapp tarafından piyasaya sürülen Catch The Rabbit'i tamamen ücretsiz olarak cihazlarımıza indirme şansına sahibiz.

Oyuna girdiğimiz zaman yapımcının diğer oyunlarında da ağırlıkla kullanılan, basit fakat görsel açıdan kalite hissi uyandıran bir arayüz tasarımıyla karşı karşıya geliyoruz. Görsel açıdan tatmin edici bir seviyede yer alan oyunda kullanılan ses efektleri de genel atmosferle uyum içerisinde ilerliyor.

Oyundaki temel amacımız altın meyveleri alıp kaçan yaramaz tavşanı yakalamak. Elbette bunu yapmak pek kolay olmuyor çünkü tavşan beklediğimizden çok daha hızlı hareket ediyor. Buna ek olarak yolculuk ettiğimiz ortam da tehlikeli bir parkurdan oluşuyor. Hareket eden platformlar arasında düşmeden hareket etmek ve aynı zamanda düşen meyveleri toplamak yüksek dikkat gerektiriyor. Sağ sağlim ilerleyebilmek için çok iyi hesaplamalar yapmamız gerekiyor. Karakterimizin ne zaman ve nereye zıplayacağını parmağımızı ekranda basılı tutup bırakarak tayin ediyoruz.

Beceri oyunlarına biraz olsun ilgi duyan biriyseniz Catch The Rabbit sizleri uzunca bir süre ekrana kilitleyecektir.