Century City 1.1.1 (ios)

Century City

Century City
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Century City, pikselleştirilmiş görselleriyle beğenimizi kazanan bir şehir kurma oyunu.

Century City, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir şehir kurma oyunu. Tamamen ücretsiz olarak sunulan ve son derece basit dinamikler üzerine kurulu olmasına rağmen oyunseverlere farklı bir deneyim yaşatmayı başaran Century City bu tarz oyunlar arasında oynayabileceklerinizin en iyisi diyebilirim.

Bazı oyunlar vardır, çok basittirler fakat oynayanı resmen ekrana bağlarlar. İşte Century City de bu oyunlardan bir tanesi. Oyunda belki sadece ekrana anlamsızca basmakla yükümlüyüz fakat ekranda olup biten her şey başlı başına keyif veren bir yapıya sahip. Buna ek olarak bir de arkadaşlarımızla oynayabilme şansına sahip olmamız, hoşumuza giden detaylar arasında.

Century City'de ekrana basarak yeri kazmaya ve değerli madenleri çıkartmaya çalışıyoruz. Değerli madenleri çıkarttıkça para kazanıyor ve kendi şehrimizi kurabilecek güce kavuşuyoruz. Century City mini oyunlarla zenginleştirilmiş ve bu sayede kısa sürede monoton bir hale gelmesinin önüne geçilmiş.

Oyunda kullanılan grafikler özellikle nostaljik retro oyunlar oynamaktan keyif alanları cezbedecek bir yapıya sahip. Böyle bir grafik konseptine sahip olmasına rağmen kesinlikle bir kolaya kaçılmışlık hissi vermiyor.

Kısacası Century City, gerek grafikleri gerekse oyun yapısıyla beğenimizi kazandı. Başından uzun süre kalkmak istemeyecğeiniz bir oyun arıyorsanız Century City size göre.