Championship Manager 17

Championship Manager 17
ÜCRETSİZ
0  
0  
1  
0  
0  
kullanıcı

Championship Manager 17 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir menajerlik oyunudur

Championship Manager 17 mobil cihazlar üzerinde oynayabileceğiniz en başarılı menajerlik oyunları arasında yer alan bir oyun. 

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir menajerlik oyunu olan Championship Manager 17'de oyunculara kendi takımlarının başına geçme ve rüyalarının takımı ile kupaların peşinde koşabilme imkanı veriliyor. Oyun boyunca takımımızı başarıya ulaştırabilmek için birçok farklı detayla ilgilenmemiz gerekiyor. Öncelikli olarak oyuncularımızı maçlara hazırlıyoruz. Bu iş için formlarını yüksek tutmamız gerekiyor. Düzenli antrenman planları oluşturarak oyuncularımızı formda tutabiliyor, onlardan en yüksek verimi alabiliyoruz.

Türkçe desteğiyle birlikte gelen Championship Manager 17'nin içerisinde aralarında Türkiye liginin de bulunduğu 25 farklı lig yer alıyor. Takımımızı seçtikten sonra transferleri yönetiyor, kadromuzu geliştirmeye çalışıyoruz. Maç günü geldiğinde ise sahaya çıkacak ilk 11'i ve maçta izleyeceğimiz stratejileri belirliyoruz. Sonrasında ise maçı 2 boyutlu olarka takip edebilmekteyiz.

YORUMLAR