Checkers by SkillGamesBoard 1.0 (ios)

Checkers by SkillGamesBoard

1.0
Checkers by SkillGamesBoard
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Checkers by SkillGamesBoard, iPhone ve iPad cihazlardan oynayabileceğiniz dama oyununu mobil platforma taşıyan bir tür çevrimiçi masa oyunudur.

iOS işletim sistemli mobil cihazlardan oynayabileceğiniz Checkers by SkillGamesBoard mobil oyunu klasik dama oyununu mobil platforma taşıyan çevrimiçi oynamaya uygun olan bir masa oyunudur.

Satranç, tavla gibi benzer masa oyunları için mobil mağazalarda çok sayıda alternatif mobil oyun bulunuyor. Ancak dama oyunu için mobil platformda bir oyun kıtlığı söz konusuydu. Checkers by SkillGamesBoard oyunu bu boşluğu nihayet doldurdu ve dama sever kullanıcılar artık mobil cihazlarından istediği yerde istediği zaman dama oynamanın tadını çıkarabilir.

Checkers by SkillGamesBoard oyununda ister arkadaşlarınızla isterseniz de dünyanın dört bir yanından gerçek kullanıcılarla karşılıklı dama oynayabilirsiniz. Dama oyununun bilinen tüm kuralları Checkers by SkillGamesBoard mobil oyununa yansıtılırken, istediğiniz oyun şartlarını da kurduğunuz oturumda ayarlayabilirsiniz. Süreli ya da süre limiti olmayan oyunlar kurabilir yahut diğer kullanıcılar tarafından kurulan oturumlara anında katılabilirsiniz.

Checkers by SkillGamesBoard mobil oyunu sizden herhangi bir kayıt yapmanızı da istemiyor. Kişisel hiçbir bilginizi paylaşmadan anonim olarak oyunlara katılıp dama oynamanın tadına varabilirsiniz. Mümkün olduğunda taş almanın zorunlu olması, dama olan taşın uzun menzilli hamleler yapabilmesi gibi oyun kurallarını da kendiniz kişiselleştirebilirsiniz. Ayrıca oyunda hamleler kaydolurken oyun bitiminde dilerseniz nerede hata yaptığınızı kontrol etmeniz de mümkün. Keyifle oynayacağınız Checkers by SkillGamesBoard mobil oyununu AppStore’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR