Chess With Friends Free 4.22 (ios)

Chess With Friends Free

Chess With Friends Free
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chess With Friends Free, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde ücretsiz olarak oynayabileceğiniz en iyi satranç oyunlarından bir tanesidir.

Chess With Friends Free, arkadaşlarınızla yada tanımadığımız rastgele kişiler ile satranç oynayabileceğiniz en iyi satranç oyunlarından bir tanesi olarak iOS ve Android platformunda çıkış yaptı. Popüler oyun firması Zynga tarafından geliştirilen oyun, daha önce gördüğünüz satranç oyunlarına göre çok daha gelişmiş ve başarılı. Ücretsiz olarak sunulan oyuna bayılabilirsiniz.

Satranç bilmiyorsanız fakat öğrenmek istiyorsanız bu oyun sayesinde sürekli pratik yaparak kısa sürede kendinizi geliştirebilirsiniz. Oyuna Facebook bağlantısı kurarak bağlanırsanız Facebook üzerindeki arkadaşlarınız ile de satranç oynama keyfini yaşayabilirsiniz.

Grafikleri oldukça etkileyici olan oyunun oynanışı da eğlenceli. Aynı anda birden fazla oyun oynama imkanı sunan oyundakarşınızdaki rakipler ile sohbet ederek yani arkadaşlıklar kurabiliyorsunuz. Bu özellik sayesinde oyunları oynarken sıkılmak yerine eğlenceli sohbetler yapabilirsiniz. Kazandığığınız oyunlarda yaptığınız güzel ve bitirici hamlelerin tekrarlarını izleyerek kendinize notlar alabilir ve sonraki oyunlar için planlar yapabilirsiniz.

Oyunda elde ettiğiniz galibiyet ve mağlubiyet rakamlarını dilediğiniz zaman istatiskler bölümünden kontrol ederek ne durumda olduğunuzu görebilirsiniz.

Oynadıkça kendinizi geliştirmenizi sağlayacak eğlenceli ve eğitici bir oyun olan Chess With Friends Free'yi iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek satranç oynama keyfine mobil cihazlarına üzerinden erişebilirsiniz.

YORUMLAR