Chuggington Ready to Build 1.1 (ios)

Chuggington Ready to Build

1.1
Chuggington Ready to Build
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Chuggington Ready to Build, iPhone ve iPad cihazlarınızdan oynayabileceğiniz eğlenceli bir aile oyunudur.

Chuggington Ready to Build, iPhone ve iPad cihazlarımızda eğlenerek oynayabileceğimiz ve kendi şehrimizi inşa etmeye çalışacağımız bir aile oyunu. Chugginton kendini kurmaya çalıştığımız bu oyunda, tren üzerinde mühendislerimize yardım etmek için görevleri takip ediyoruz. Rayları düzeltmek, köprüleri tamir etmek, yeni tüneller açmak gibi oyun içinde yapabileceğimiz pek çok iş bulunuyor ve oynarken zamanın nasıl geçtiğinin farkına varmıyoruz.

Görev tabanlı ilerleyen oyunun en güzel yanı bizi sıkacak detaylara pek yer verilmiyor. Birbirini tekrarlayan görevlere rastladığımı söyleyemem. Taşmaları temizliyoruz, köprüleri tamir ediyoruz veya ateşleri söndürüyoruz. Kendi dünyamızı inşa etmemiz için gerçek anlamda yaratıcılığınızı konuşturmanız gerekiyor. Ayrıca görevleri sırasıyla takip ederken birçok yeni karaktere rastlayabiliyoruz. Günü kurtarmak için yapmamız gereken işleri sanal bir tren setinde gezerek kolaylıkla halledebiliyoruz.

Oyun kontrollerinin de gayet iyi olduğunu düşünüyorum. Bunların yanında grafiklerde ciddi anlamda beğenimi kazandı. Böylesine basit gibi görünen bir oyunda iyi grafiklere rastlayacağımı açıkçası pek düşünmüyordum. Oyun kontrollerine geri dönersek, hızı ve yönü kontrol edebiliyoruz, bununla da yetinmeyip gündüzden geceye kolaylıkla geçiş yapabiliyoruz. Mühendislerimizin şefi olan Zack'in yardımlarını adım adım uyguladıktan sonra zorluktan eser kalmıyor diyebilirim. Tek kötü yanı ücretsiz modda belli bir seviyeye geldikten sonra tam sürüm için para ödememiz gerekiyor. O seviyeye gelene kadar eğleneceğinize emin olabilirsiniz. 

Chuggington Ready to Build, iOS işletim sistemine sahip cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebileceğiniz oyunlar arasında yer alıyor. Trenlere ve aile oyunlarına meraklıysanız denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR