Circle Frenzy 1.18 (ios)

Circle Frenzy

Circle Frenzy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Circle Frenzy'de engellerden kaçarak mümkün olduğunca ileri gitmeye çalışıyoruz.

Circle Frenzy, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda çizgi filmlerden fırlamış gibi görünen bir karakterin kontrolünü ele alıyor ve önümüze çıkan engelleri aşarak mümkün olduğunca ilerlemeye çalışıyoruz.

Görevimiz kulağa basit gibi gelse de bir noktadan sonra işle içinden çıkılmaz bir hal alıyor. Yapmamız gereken üç şey var; koşmak, zıplamak ve eğilmek. Bu hareketleri yaparak önümüze çıkan engelleri aşmamız ve uzun bir süre boyunca ilerlememiz gerekiyor.

Circle Frenzy sonsuz oyun yapısına sahip olduğu için ne kadar oynarsak oynayalım bitiremiyoruz. Fakat bu durum bazen sıkıcı olmasına yol açabiliyor. Açıkçası birkaç değişiklik ile monoton oyun yapısının kırılmasını beklerdik fakat uzun bir süre boyunca sadece renkleri değişen mekanlarda mücadele etmemiz gerekiyor. Onun haricinde oyunda herhangi bir görsel tatminsizlik söz konusu değil. Animasyonlar gayet kaliteli bir şekilde ekrana yansıtılıyor.

Genel olarak başarılı bir oyun olarak niteleyebileceğimiz Circle Frenzy'nin tek eksi yanı belirttiğimiz gibi uzun süre aynı giden oyun yapısı. Eğer beceri oyunları oynamaktan keyif alıyorsanız Circle Frenzy sizin için iyi bir seçim olacaktır.

YORUMLAR