Clouds & Sheep 2 1.4.1 (ios)

Clouds & Sheep 2

Clouds & Sheep 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clouds & Sheep 2 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir koyun besleme oyunudur

Clouds & Sheep 2 yedidne yetmişe her yaştan oyun severe hitap eden eğlenceli bir mobil simülasyon oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir koyun besleme oyunu olan Clouds & Sheep 2'de kendi çiftliğimizin başına geçiyoruz ve koyun sürümüzü yetiştirerek koyunlarımızı mutlu etmeye çalışıyoruz. Oyunda koyunlarımızı kuzuyken yetiştirmeye başlıyor, büyüyerek yetişkin bir koyun veya koça dönüştüklerine şahit olabiliyoruz.

Clouds & Sheep 2'de koyunlarımızın beslenmesini sağlayabilmek için etrafı çimlendirerek onlara yiyecekleri otları sunuyoruz. Su içmeleri için de yağmur yağdırabiliyoruz. Oyun boyunca hava durumunu kontrol etmemize de izin veriliyor. Koyunlarımızın sıkılmamaları ve mutlu olmaları için onları eğlendirme amacıyla çiftliğimize farklı oyuncaklar yerleştirebilmekte, bu oyuncaklarla birlikte oynayabilmekteyiz.

Clouds & Sheep 2 içinde koyunlarımızın görünümünü değiştirebilmek için birçok farklı kostüm ve aksesuar seçeneğine sahibiz. Ayrıca çiftliğimizi de farklı temalara uygun olarak dekore edebiliyoruz.

YORUMLAR