Clouds & Sheep 1.2.0 (ios)

Clouds & Sheep

Clouds & Sheep
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Clouds & Sheep kendi sürünüzü yetiştirebileceğiniz eğlenceli bir mobil oyundur

Clouds & Sheep oyunculara kendi koyun ve kuzu sürülerini yetiştirebilme imkanı veren sevimli bir mobil koyun besleme oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Clouds & Sheep'te bizi birçok zorlukla dolu bir macera bekliyor. Koyunlarımızı ve kuzularımızı yetiştirebilmek için tek yapmamız gereken onlara yem vermek değil. Oyunda onlarca dinamil mücadele karşımıza çıkıyor ve bu mücadeleleri çözmek için reflekslerimizi kullanmamız gerekiyor. Oyunda yapacağımız herşey koyunlarımızın mutluluğunu sağlamak için. Koyunlarımız mutlu olmazsa biz de oyunda başarısız sayılıyoruz.

Clouds & Sheep'de koyunlarımızın doğru yiyeceği yemesini sağlamalıyız. Zehirli mantarlar gibi tehlikelerden onları korumalıyız. Bunun yanında hava durumu da sürümüz için oldukça önemli. Islanmaları hasta olmalarına, yıldırımlar ölmelerine ve güneş çarpmaları baygınlık geçirmelerine sebep oluyor. Bu nedenle hava durumuna da el atıyoruz. Koyunlarımız için ideal hava şartlarını sağladıktan sonra onlara sıkılmamaları için oyuncaklar sunmamız gerekiyor. Koyunlarımızın mutlu olması demek yeni ve sevimli kuzuların sürümüze katılması demek.

Clouds & Sheep yediden yetmişe bütün oyunculara hitap eden bir oyun. Bağımlılık yapıcı bir yapıya sahip olan Clouds & Sheep boş zamanlarınızı değerlendirmeniz için güzel bir seçenek olabilir.

YORUMLAR