Club Penguin SoundStudio

Club Penguin SoundStudio
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Club Penguin SoundStudio farklı türden müzik parçaları barındıran, kendi müziğimizi yapabileceğimiz eğlenceli bir oyun.

Club Penguin SoundStudio, iPhone ve iPad cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir müzik oyunu olarak tanımlanabilir. Disney imzası taşıyan bu mükemmel oyunda Disney'in ihtişamlı ve göz alıcı dünyasındaki en güzel ritimleri ve sesleri kullanarak kendi müziğimizi tasarlayabiliyoruz.

Disney tarafından tasarlandığı için çocuklara hitap ettiği düşünülebilir fakat kesinlikle öyle değil. Her yaştan oyunsever tarafından büyük bir beğeniyle oynanacağını düşünüyorum. Oyunda 6 farklı tür altında kategorilenmiş tam 25 parça bulunuyor. Davul, bas, gitar melodileri, DJ sesleri ve gitar riff'leri kullanarak kendi tarzımızı yansıtmakta tamamen özgürüz. 24 parçaya kadar şarkı saklama alanı da sunulan detaylar arasında. Her ne kadar yeterli olsa da sayı biraz daha fazla olabilirmiş.

Her ne kadar oyun olarak nitelendirsek de Club PenguinStudio aslında bir uygulama gibi çalışıyor. Oluşturduğumuz parçaları farklı sosyal medya kanalları üzerinde arkadaşlarımızla paylaşabiliyor, yorumlarını alabiliyoruz.

Oyunun tamamen ücretsiz olarak sunulduğunu dile getirmiştik. Uygulamada sunulan içerikler ücretsiz olsa da bazılarını ekstra ücret vererek satın alabiliyoruz. Bunlar mecburi olmasa bile oyun keyfini katlayan detaylar arasında.

Şık, renkli ve canlı görünen arayüzüyle beğenimizi kazanan Club Penguin SoundStudio müziğe ilgi duyan herkes tarafından mutlaka değerlendirilmesi gereken uygulamalar arasında yer alıyor.

YORUMLAR