Coach Bus Simulator

Coach Bus Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    447

  • Üretici

    Ovidiu Pop

Coach Bus Simulator mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir otobüs simülatörüdür

Coach Bus Simulator eğer bir otobüsün şöför koltuğuna geçerek eğlenceli bir şekilde vakit geçirmek isterseniz hoşunuza gidebilecek bir mobil otobüs oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabetlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir otobüs simülatörü olan Coach Bus Simulator'da oyuncular birbirinden güzel otobüsleri kullanabilme imkanına sahipler. Oyunda temel olarak şöförlük yaparak yolcu taşıyoruz ve bu işten para kazanarak yeni otobüsleri satın almaya çalışıyoruz. Açık dünya tabanlı bir yapıya sahip olan oyunda bize verilen görevlerde belirlenen süre içerisinde yolcularımızı itmek istedikleri yerlere ulaştırmamız gerekiyor.

Coach Bus Simulator'da farklı sürüş şartları bizi bekliyor. Oyunda gündüz araç kullanabildiğimiz gibi gece de araç kullanabiliyoruz. Ayrıca farklı hava şartlarına da oyunda yer veriliyor. Coach Bus Simulator'da kendi otobüs şirketimizin sahibiyiz ve bu şirketi yeni otobüsler satın alarak geliştirmemiz gerekiyor.

Coach Bus Simulator'da araçların iç bölümleri oldukça detaylı bir şekilde tasarlanmış. Araçlarınızı kokpit kamerasından yönetebiliyor, dilerseniz araçlarınızın üzerine istediğiniz yazıyı yazabiliyorsunuz.

YORUMLAR