Coco

Coco
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    253

  • Üretici

    Instanza Inc.

Coco, iPhone ve iPad'inizde kullanabileceğiniz ücretsiz ve reklamsız bir mesajlaşma uygulaması.

Coco uygulaması, iPhone ve iPad cihazlarınızda kullanabileceğiniz mesajlaşma uygulamalarından bir tanesi ve ücretsiz olarak kullanılabiliyor. En hızlı çalışan uygulamalardan birisi olan Coco her ne kadar henüz istenen popülerliğe ulaşamamış olsa da, hem hızlı hem basit hem de gereken tüm işlevleri barındıran bir mobil mesajlaşma uygulaması arayanların hoşuna gidecektir.

Uygulamayı kullanarak hem sesli mesajlar, hem yazılı mesajlar hem de fotoğraf mesajları gönderebiliyorsunuz. Böylece hem SMS hem de aramalar yapmanıza gerek kalmıyor ve sadece internet bağlantınızı kullanarak tüm dostlarınızla istediğiniz formatta mesajlaşabiliyorsunuz.

Herhangi bir reklam barındırmadığı için pek çok benzer uygulamadan bir adım öne geçtiğini söylebileceğim Coco, aynı zamanda grup sohbetleri için de kullanılabiliyor. Hem 3G hem de Wi-Fi bağlantılarını kullanabilen uygulama, dilerseniz yakınlarınızdaki arkadaşlarınızla ya da dünyanın herhangi bir yerindeki rastgele bir kullanıcıyla da görüşebilmenize olanak tanıyor.

Varolan mesajlaşma uygulamalarından sıkılanların deneyebileceğine inandığım Coco'nun aynı zamanda diğer platformlarda da olması nedeniyle farklı işletim sistemli telefon kullanıcılarıyla da mesajlaşabilirsiniz.

YORUMLAR