Coffitivity 1.2.1 (ios)

Coffitivity

Coffitivity
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Coffitivity ile çalışma verimliliğinizi arttırabilirsiniz

Coffitivity iş hayatınızda veya okul projelerinizde ve ödevlerinizde verimlilik arttırma ve odaklanma problemlerinizi ortadan kaldırmak için iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bir verimlilik uygulamasıdır.

Ödevlerimiz veya tezlerimiz gibi okul çalışmalarımızın yanında iş hayatımızda yapacağımız sunumlar, projeler ve benzeri çalışmalar için uygun ortamı bulmak her zaman mümkün olmayabiliyor. Özellikle bulunduğumuz ortamdaki sesler çalışmalarımızı kritik olarak etkileyebiliyor ve dikkatimizin dağılmasını sağlayabiliyor.

İşte Coffitivity bize çalışmalarımızı yürütebilmek için uygun ortamı oluşturabilme imkanı tanıyor. Bilimsel çalışmaların gösterdiği üzere ses düzeyindeki ani çıkışlar ve düzensiz gidişat verimliliği düşürmektedir. Fakat aksi şekilde düzenli bir şekilde devam eden ve ani çıkışların yaşanmadığı ses akışları verimliliği arttırabiliyor. Coffitivity bize kahve satlan bir dükkanın ortam sesleri gibi farklı ses akışlarını sunarak kulaklığımız veya hoparlörümüz aracılığıyla bu akışları kesintisiz olarak dinleme imkanı veriyor. Böylece odaklanma problemlerimizi ortadan kaldırabiliyoruz ve verimliliğimizi arttırabiliyoruz.

YORUMLAR