Combat Monsters 1.01 (ios)

Combat Monsters

Combat Monsters
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    83

  • Üretici

    Rubicon Development

Combat Monsters, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz sıra tabanlı bir savaş oyunudur.

Eğer sıra tabanlı taktiksel strateji oyunlarını ve kart oyunlarını seviyorsanız, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz üç boyutlu grafiklere sahip olan sıra tabanlı bir savaş oyunu olan Combat Monsters'a bayılacağınıza eminim.

Bahsetmiş olduğum tüm farklı türleri tek bir oyun içerisinde toplayarak kullanıcılara sunan bu aksiyon dolu oyunda sürekli olarak düşmanlarınıza karşı yeni stratejiler belirlemeniz gerekecek.

Combat Monsters'da düşmanlarınız arkadaşlarınız veya dünya üzerindeki herhangi bir oyuncu olabilir ama sizin amacınız her daim savaş alanından galip ayrılmak olmalı.

Sizin emirleriniz doğrultusunda düşmanlarınızı acımasızca öldürecek veya sadece emirlerinizi yerine getirmek için savaş alanında sizin için canını verecek olan farklı canavarlara sahip olacağınız oyun gerçekten benzersiz bir oynanışı oyun severlere sunuyor.

Destenizde en iyi canavarlara yer vermeli ve savaşlardan önce stratejinizi en iyi şekilde belirlemelisiniz ki düşmanlarınızı alt edebilesiniz.

132 adet canavarın, 70 adet silahın, 28 adet kalkanın, 42 adet büyünün, 22 adet rünün ve 12 adet kahramanın yer aldığı oyunda ayrıca 120'den fazla farklı harita yer almaktadır.

Ardı arkası kesilmeyen savaşların yapıldığı ve farklı stratejiler karşı karşıya geldiği Combat Monsters'ı hemen iOS cihazlarınız üzerine indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR