Construction Simulator 2014 1.02 (ios)

Construction Simulator 2014

Construction Simulator 2014
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Construction Simulator 2014 iOS cihazlar için sunulan kaliteli simülasyon oyunlarından bir tanesi.

Simülasyon oyunlarından keyif alıyorsanız Construction Simulator 2014 kesinlikle denemeniz gereken yapımlar arasında yer almalı. Bu oyunu hem tablet hem de akıllı telefonlarımız üzerinde sorunsuz bir şekilde oynayabiliyoruz.

Oyunda gelişmiş üç boyutlu grafikler görev yapmakta. Simülasyon oyunları arasında bu denli bir kalite sunan çok az yapım var. Liebherr, Man ve Still gibi üreticilerin tasarladıkları iş makinelerinden istediğimizi seçerek görevleri yapmaya başlıyoruz.

Görevler kolaydan zora doğru sıralanmış ve ilk birkaç bölüm bizi oyuna ısındırmayı amaçlıyor. Farklı kontrol mekanizmaları olduğu için oyuncular istedikleri tarzı seçmekte özgür bırakılmış. En fazla hangisi kullanışlı geliyorsa o kontrolü seçebilirsiniz.

Oyunda toplamda 14 farklı iş makinesi bulunmakta. Bunların her biri farklı özellikler barındırıyor ve her biri farklı kullanım özelliklerine sahip. Genel olarak başarılı bir oyun olarak niteleyebileceğimiz Construction Simulator 2014 türü sevenler tarafından büyük küçük demeden keyifle oynanacaktır.

YORUMLAR