Construction Simulator PRO 17 1.5 (ios)

Construction Simulator PRO 17

1.5
Construction Simulator PRO 17
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Construction Simulator PRO 17 mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur

Construction Simulator PRO 17 oyunculara gerçekçi bir oyun tecrübesi sunmayı hedefleyen bir inşaat simülasyonu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlar ve iPad tabletler için geliştirilmiş bir oyun olan Construction Simulator PRO 17'da kendi inşaat firmamızın başına geçiyoruz. İş hayatımıza başlarken önce küçük işleri alıyoruz ve birkaç katlı binalar inşa ediyoruz. Yavaş yavaş para kazanarak şirketimizi büyütmeye başlıyor, inşaat araçlarımızı geliştirerek ve yeni iş makineleri satın alıyoruz. Sonrasında ise şehrin görünümünü değiştirecek gökdelenler, dev kongre merkezleri, lunaparklar gibi yerler inşa edebiliyoruz.

Construction Simulator PRO 17 içinde 17 farklı inşaat aracı kullanabilmekteyiz. Bu araçlar arasında beton tankerleri, dev vinçler, dozerler ve kepçeler gibi araçlar yer alıyor. Araçları iç kameradan kontrol ederek daha gerçekçi bir oyun tecrübesi yaşayabiliyoruz. Oyunda 2 farklı şehir haritası ve 2 farklı kırsal alan haritası yer alıyor.

Construction Simulator PRO 17'da bir tecrübe puanı sistemi yeralıyor. İnşaatları tamamladıkça tecrübe kazanıyorsunuz ve seviye atlayabiliyorsunuz. Oyunun grafik kalitesinin ortalamanın üzerinde olduğu söylenebilir.

YORUMLAR