Contract Killer: Sniper 1.0.1 (ios)

Contract Killer: Sniper

Contract Killer: Sniper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    230

  • Üretici

    Glu Mobile

Contract Killer: Sniper güzel grafiklere sahip olan bir mobil FPS oyunudur

Contract Killer: Sniper eğer FPS türünde aksiyon oyunlarını seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir mobil oyun.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir FPS oyunu olan Contract Killer: Sniper'da oyuncular bir kiralık katili kontrol etmekteler. Bir keskin nişancı - sniper olan kahramanımız nişan almadaki yetenekleriyle büyük patronların dikkatini çekmiştir. Bu nedenle kahramanımız sürekli yeni görevler almaktadır. Bize düşen de bu görevlerden istediğimizi seçmek ve kontratların şartlarını yerine getirmektir.

Contract Killer: Sniper'da bir keskin nişancı olarak uzak mesafeden düşmanlarımızı avlayabildiğimiz gibi düşman üslerine baskınlar düzenleyerek sıcak çatışmalara girebiliyoruz. Bunun yanında gizliliğin önemli olduğu görevler de bizi beklemekte. Oyunda 250'nin üzerinde farklı görev yer almakta.

Contract Killer: Sniper'da kahramanımız farklı silahlar kullanabiliyor. Keskin nişancı tüfeklerinin yanında standart makinalı tüfekler, ağır makinalı tüfekler, roket atarlar kullanabileceğimiz silah seçenekleri arasında. Ayrıca zırhlar, sağlık paketleri gibi yardımcı ekipmanlar göevleri daha kolay tamamlamamızı sağlıyor.

Contract Killer: Sniper'da yer alan PvP modunda diğer oyuncularla internet üzerinden karşılaşabiliyor ve kaynaklarını çalabiliyoruz. Oyun oldukça kaliteli grafiklere sahip. Güzel bir FPS örneği olan Contract Killer: Sniper ile boş zamanlarınızı keyifli bir şekilde değerlendirebilirsiniz.

YORUMLAR