Covet Fashion 2.18.43 (ios)

Covet Fashion

Covet Fashion
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Covet Fashion ile iPhone ve iPad cihazlarınızda keyifli bir kız giydirme oyunu oynayabilir ve gerçek kıyafetler satın alabilirsiniz.

Covet Fashion oyunu, iPhone ve iPad’leriniz üzerinde keyifle oynayabileceğiniz bir elbise giydirme ve moda oyunu olarak adlandırılabilir. Hem çok geniş seçeneklere sahip olan hem de bunların hepsini kolayca kullanılabilir bir şekilde sunan oyun, ücretsiz olarak sunuluyor ve böylece moda meraklılarının beğenisini kazanmayı başaracaktır.

Oyunda yer alan karakterimizi, içerisindeki hazır kıyafetler ile giydirmek, saç şekillerini ve makyajı uygulamak, ardından da diğer kullanıcıların kombinimize puan vermelerini sağlamak esas hedefimiz. Böylece en yüksek puana sahip olanlar belirlenebiliyor ve oyun oldukça rekabetçi bir hale geliyor. Oyunda yer alan tüm kıyafetlerin gerçek dünya markalarının modelleri olması sebebiyle oldukça etkileyici olduklarını ve karakterleri çok daha güzel gösterdiklerini belirtmek gerekiyor.

Dileyen kullanıcılar bu kıyafetlerin gerçek satış sitelerine gitmek için kullanabilecekleri bağlantıları da uygulama içerisinde bulabilirler. Böylelikle oyunun hem bir satın alma uygulaması hem de keyifli bir moda oyunu haline geldiğini de söyleyebilirim.

İsteyen kullanıcılar arkadaşlarını da Covet Fashion içerisinden ekleyerek onlarla tatlı bir rekabet içerisine girebiliyorlar. Başkalarının olduğu kadar elbette sizin de onlara puan verme şansınız olduğundan dolayı sadece karakterinizi tasarlarken değil, başka karakterleri gezerken de keyif alacağınızı düşünüyorum.

Oyunda maalesef Türkçe dil desteği bulunmuyor ve çalışmak için internet bağlantısına ihtiyaç duyuyor. Ancak arayüzünün yeterince sade ve hızlı çalışır bir şekilde tasarlanması sayesinde oyununuz esnasında herhangi bir sorunla karşılaşacağınızı sanmıyorum. Denemeden geçmemeniz gereken giydirme oyunları arasında.

YORUMLAR