Crazy Driver Police Duty 3D

Crazy Driver Police Duty 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crazy Driver Police Duty 3D aksiyon dolu bir yarış oyunudur

Crazy Driver Police Duty 3D oyunculara bir polis olma ve suçluların peşine düşme imkanı veren bir mobil yarış oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Crazy Driver Police Duty 3D'de polislik hayatına yeni başlayan bir kahramanı yönetiyoruz. Çaylak bir polis olarak bizden beklenen şey işimizi nasıl yapacağımızı hızlı bir şekilde öğrenmemiz ve bir an önce kanun kaçaklarının peşine düşmemiz.

Crazy Driver Police Duty 3D açık dünya tabanlı bir mobil oyun. Oyunda şehirde yol alırken suçluların peşine düşmekte ve farklı sokak ve caddelerde onları kovalamaktayız. Suçluları gördüğümüzde yapmamız gerken onların araçlarına yetişmek ve onlara hasar vererek yoldan çıkmalarını ve durmalarını sağlamak. Bu iş için bütün yeteneklerimizi kullanmamız gerekiyor. Polis aracımızı yanladıkça, suçluları yakaladıkça, rampalardan uçtukça ve trafikteki araçlardan sıyrıldıkça nitro barımız doluyor. Nitromuzu kullanarak geçici olarak yüksek hızlara çıkabiliyor ve suçlular karşısında avantaj kazanabiliyoruz.

Crazy Driver Police Duty 3D'de farklı türde polis araçlarını kullanabiliyoruz. Oyunun grafiklerinin ortalama kalitede olduğu söylenebilir. Eğer yarış oyunlarını seviyorsanız Crazy Driver Police Duty 3D hoşunuza gidebilir.

YORUMLAR