Crazy Horses: Unstabled!

Crazy Horses: Unstabled!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Crazy Horses: Unstabled!, iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz oldukça sevimli ve eğlenceli bir beceri oyunudur.

Crazy Horses: Unstabled!, iOS kullanıcılarının iPhone, iPad ve iPod Touch cihazları üzerinde oynayabilecekleri 3 boyutlu sevimli grafiklere sahip olan bir beceri oyunudur.

Oyunda amacımız ahırdan kaçan çılgın atlarımızı bir araya toplayarak tekrar güvenli bir şekilde ahıra yerleştirmektir. Her ne kadar ilk söylendiği zaman kulağa kolay gibi gelse de karşınıza çıkan engeller bu işi oldukça zorlaştırmaktadır.

Oyun haritası üzerinde gezen çılgın boğalar, tren yolundan geçen trenler, dokunduğu her nesneyi yok eden hortumlar ve gökyüzünden düşen bombalar bahsetmiş olduğum engellerden bazıları. Eğer ahıra yerleştirmeniz gereken atlar bu engellerden herhangi birine dokunursa maalesef ortadan kayboluyor ve görevi tamamlamak için ulaşmanız gereken at sayısına ulaşmanızı engelleyebiliyor.

 

Sevimli çizgi film tarzı grafikleri ve eğlenceli ses efektleriyle özellike çocukların çok hoşuna gideceğiniz düşündüğüm Crazy Horses: Unstabled!'ı iOS işletim sistemine sahip cihazlarınız üzerine yükleyerek, çocuklarınızın oynamasını sağlayabilirsiniz.

Crazy Horses: Unstabled! Özellikleri:

  • Muhteşem 3 boyutlu çizgi film grafikleri
  • Sevimli ve eğlenceli karakterler
  • Güçlendiriciler ve çeşitli ürünler
  • Harika unicornlar
  • Çılgınca aksiyonlar

YORUMLAR