Cube Jump 1.0.1 (ios)

Cube Jump

Cube Jump
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cube Jump, reflekslere ve ekranda neler olup bittiğini iyi takip etmeye dayalı bir beceri oyunu.

Cube Jump, reflekslerine güvenen iPhone ve iPad cihaz sahiplerinin mutlaka denemesi gereken yapımlar arasında yer alıyor. Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyun Ketchapp stüdyosu tarafından hazırlanmış.

Oyunda başarılı olabilmek için hem zamanlama hem de hızlı hareket edebilme yetilerimizin iyi çalışması gerekiyor. Cube Jump'taki temel görevimiz kontrolümüze verilen küpü hareket eden geometrik platformlar üzerinde zıplatarak ilerletmek.

Eğer boşluğa denk gelirsek düşüyoruz ve oyun sona eriyor. Bu yüzden hem hızlı hem de dengeli olmalıyız. Eğer çok fazla beklersek yine kaybetme durumuyla karşı karşıya kalıyoruz. Oyundaki kurallar çok basit fakat uygulaması çok zor oluyor. Özellikler ilerledikçe işler daha da zorlaşıyor.

Cube Jump'taki tek amacımız küpü sağ salim ilerletmek değil aynı zamanda hareketli platformların üzerinde çıkan minik küpleri de toplamak. Ne kadar fazlasını toplarsak o kadar iyi çünkü bu sayede yeni karakterler açma fırsatı yakalıyoruz.

Dinlenirken, çalışmaya ara verdiğinizde veya sıra beklerken oynayabileceğiniz bir oyun arıyorsanız Cube Jump'a mutlaka göz atmalısınız.

YORUMLAR