Cursed House II

Cursed House II
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cursed House II gizemli ve bir o kadar da ürkütücü atmosferiyle dikkatimizi çeken heyecanlı bir bulmaca oyunudur.

Cursed House II muhtemelen eşleştirme ve bulmaca oyunları kategorisinde oynayabileceğiniz en mistik oyunlardan bir tanesi. Oyunu hem tablet hem de akıllı telefonlarımıza tamamen ücretsiz olarak indirbiliyoruz.

Eşleştirme oyunlarının geneline baktığımızda hepsinde ya şekerler ya da sevimli jelibon hayvanlar kullanılıyor. Cursed House II’de ise tuhaf taşları bir araya getirerek ilerlemeye ve üzerimizdeki laneti kaldırmaya çalışıyoruz.

Oyunun en hoşuma giden noktası da rakiplerinden bir şekilde sıyrılması ve ortaya gerçekten de benzersiz bir atmosfer çıkartması. Cursed House II’yi oynarken daha önce böyle bir oyun oynadığımız hissine kesinlikle kapılmıyoruz. Şeytanlarla ve tekinsiz yaratıklarla dolu bir şatoda mahsur kaldığımız oyunda üç veya daha fazla benzer taşı bir araya getirerek üzerimizdeki lanet kaldırmayı amaçlıyoruz.

Toplamda 126 bölüme sahip olan Cursed House II hem atmosfer hem de oyun yapısı olarak gerçekten denemeye değer yapımlar arasında yer alıyor. Eğer eşleştirme ve bulmaca türü oyunlar dikkatinizi çekiyorsa bu oyuna mutlaka göz atmalısınız.