Cyto's Puzzle Adventure 1.0 (ios)

Cyto's Puzzle Adventure

1.0
Cyto's Puzzle Adventure
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Cyto's Puzzle Adventure, kaliteli bir bulmaca oyunu arayan herkesin denemesi gereken seçeneklerden biri.

Cyto's Puzzle Adventure, iPhone ve iPad cihazlarımıza indirebileceğimiz sürükleyici bir bulmaca oyunu.

Kaliteli görselleri ve akıcı animasyonlarıyla dikkat çeken oyunda ilginç bulmacalarla doldurulmuş bölümlerde mücadele ediyoruz. Oyunda fantastik bir dünyada yaşayan Cyto isimli bir karakteri kontrol ediyoruz.Amacımız ise hafıza parçalarını toplamak ve geçmişimizi aydınlatmak.

Oyunda farklı formatlara sahip bulmacalar barındıran 81 bölüm bulunuyor. Bu bölümlerde yer alan bulmacalar beynin farklı noktalarını çalıştıracak şekilde tasarlanmış. Oyunun en önemli özellikleri arasında sunduğu ilginç hikaye yapısı yer alıyor. Rastgele bölümler oynamaktan ziyade belli bir akışa göre sıralanmış bölümlerde mücadele ediyoruz. Bu da oyunun çekicilik seviyesini artırıyor.

Oyunun grafiklerinin dikaktimizi çektiğini belirtmiştik. Görsel elementlere ek olarak oyunda ses efektleri de akılcı bir şekilde kullanılarak oyunun atmosferine olumlu etkide bulunmaları sağlanmış. Her yaştan oyuncuya hitap eden Cyto's Puzzle Adventures bu kategoride oynayabileceği kaliteli bir yapım arayan herkesin göz atması gereken seçeneklerden biri.

YORUMLAR