D-Smart GO 1.0.1 (ios)

D-Smart GO

D-Smart GO
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    Türkçe

  • TOPLAM İNDİRME

    1,142

  • Üretici

    D-Smart

D-Smart GO, Dsmart'ın TV abonelerine sunduğu canlı tv, film ve dizi uygulaması.

D-Smart GO, D-Smart’ın TV abonelerine sunduğu televizyon izleme servisi ve tüm platformlarda kullanılabiliyor. Yerli ve yabancı film ve diziler, belgesel programları, çocuk filmlerinin yanı sıra genel ve Dsmart’a özel televizyon kanallarını canlı izleme imkanı sunan uygulama hem iPhone hem de iPad ile uyumlu ve bilgisayarınızdan televizyonuna aktarıp daha büyük ekrandan izlemenize izin veriyor.

Aylık 3 TL ücretiyle BluTV’den daha avantajlı olan D Smart GO servisine web sitesinden kayıt esnasında verdiğiniz e-posta adresiniz ve şifreinizle giriş yaparak mobil cihazlarınızdan ulaşabiliyorsunuz. İçerik tarafında dizi bölümünde yabancı dizilerin, film bölümünde yerli filmlerin, canlı tv bölümünde de çoğunlukla Dsmart kanallarının olduğunu görüyoruz. Her yaştan kişiyi özel içerik sunan uygulamanın filtreleme ve arama özelliğinin oldukça başarılı olduğunu söyleyebilirim.

D Smart GO’da izleyebileceğiniz tv kanalları ise Kanal D, BBC HD, TV 2, Show, Star, ATV, TRT1, TV8, FOX, CNN Türk, NTV, CNN International, BBC World News, Travel Channel HD, Food Network HD, Discovery HD, Animal Planet HD, Discovery Science, Viasat History HD, Outdoor Channel HD, Fashion TV, BBC Earth HD, Trace Urban HD, Nba TV HD, Eurosport 1 ve 2, Smartsport 1 ve 2 HD, Fight Network, NTV Spor, TRT Spor, Dream TV, Disney Channel ve Tay TV.

YORUMLAR