Dairede Kal 1.2 (ios)

Dairede Kal

1.2
Dairede Kal
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dairede Kal, iPhone ve iPad'inizde ücretsiz oynayabileceğiniz oldukça zorlu bir beceri oyunu.

Dairede Kal, iPhone ve iPad’inize ücretsiz indirip oynayabileceğiniz bir beceri oyunu ve bence son dönemin en çok oynanan iOS oyunu aa kadar zor bir oynanış sunuyor.

Kolay gibi görünen hatta saçma sapan dedirten ancak oynadıkça saran mobil oyunlar çığ gibi büyüyor ve kısa bir süre içerisinde milyonlarca indirmeye ulaşıyor. Dairede Kal da halkaya katılan isimler arasında. Yerli ve popüler yapımlar arasında gösterebileceğimiz oyun için kısaca beceri türünün en iyilerinden diyebilirim.

Reflekslerinizi geliştirmek için oldukça ideal bir oyun olan Dairede Kal’da daire içerisinde farklı yönlere hareket eden bir topu kontrol altına almaya çalışıyor, dairenin dışına çıkarmamak için uğraş veriyorsunuz. Topun hangi yöne gideceği belli olmadığından çok seri davranmanız gerekiyor. Ancak daha oyunun ilk başında top hızlı bir şekilde geldiğinden kolaylıkla daire dışına çıkabiliyor ve bu hıza alışmak biraz zaman alıyor.

İlerleyerek gidilen diğer bir deyişle bölümlerin bulunmadığı, yüksek puan yapıp arkadaşlarınıza meydan okuyabileceğiniz bir oyun olan Dairede Kal’da kontroller de oldukça basit görünüyor. Topu daire içerisinde tutan çubuğu iki farklı şekilde yönetebiliyorsunuz. Sağ ve sol ok tuşlarını kullanarak veya daire içerisinde kaydırma hareketi ile hızla gelen topu karşılayabiliyorsunuz. Hangi kontrol seçeneğini tercih ederseniz edin oyun oldukça zor.

Kullanıcılardan gelen geri bildirimler doğrultusunda gelişen ender yapımlardan biri olan Dairede Kal oyunu çok zor olmasının dışında bir eksiği bulunmuyor. Keşke topun hızı sabit olmasa ve puan kazandıkça hızlansaydı ancak bu haliyle de güzel ve oynanabilir. Kolay kolay yıpranmayan sinirlere sahipseniz, reflesklerim mükemmel diyorsanız iPhone ve iPad’inize indirip kesinlikle oynamalısınız.

YORUMLAR