Danger Dodgers 1.1.0 (ios)

Danger Dodgers

Danger Dodgers
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Danger Dodgers mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur

Danger Dodgers eğer otobüs, metro veya vapur yolculuklarınızda zaman öldürmek için eğlenceli bir mobil oyun arıyorsanız tavsiye edebileceğimiz br beceri oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Danger Dodgers'da bizi heyecanlı, adrenalin dolu ve zorlu bir oyun tecrübesi bekliyor. Oyunda dünyaya dev meteorların düştüğüne tanık oluyoruz. İnsanlar ve hayvanlar bu meteorlardan kaçmak için çabalıyorlar, biz de onlara yardım ederek hayatta kalmalarını sağlıyoruz.

Danger Dodgers'da temel amacımız gökten sürekli meteor yağarken kahramanımızı yönlendirerek bu meteorların altında kalmamasını sağlamak. Oyunbu kuşbakışı kamera açısıyla oynuyoruz, meteorların düşecekleri yerleri de görebiliyoruz. Fakat oyunun başında meteorlar küçük haldeler ve seyrek bir şekilde düşüyorlar, oyunda ilerlediğimizde ise meteorlar büyüyor ve daha sık bir şekilde üdşüyorlar. Bu nedenle oyunda yüksek puan kazanmak bir hayli zor.

Danger Dodgers'ı tek dokunuşla oynayabiliyorsunuz; fakat oyunda ustalaşmak zaman alabiliyor. Kilidini açabileceğiniz farklı kahraman seçenekleri ve güzel grafikler Danger Dodgers'da sizi beklemekte.

YORUMLAR