Dark Sword 1.0 (ios)

Dark Sword

1.0
Dark Sword
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dark Sword mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon RPG oyunuudur

Dark Sword, RPG elementleriyle zenginleştirilmiş bir oynanışa sahip olan side scroller türünde bir aksiyon oyunu olarak tanımlanabilir.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Dark Sword fantastik atmosferi ve kendine has görsel tarzıyla dikkat çekiyor. Oyunumuzun hikayesi dünyaya karanlık çökmesiyle başlıyor. Bir gün uyandığında gecenin halen sonlanmadığına tanık olan kahramanımız kısa bir süre sonra bu bitmez gecenin karanlık ejderha tarafından gerçekleştirilen bir plan olduğunu anlıyor. Güneş'e açılan kapıyı kapatan ejderha bu sayede dünyayı karanlığa mahkum ediyor. Dünyada yaşayan bütün canlıların son umudu olan kahramanımız ise kılıcını kuşanarak yola çıkıyor ve karanlık ejderhanın peşine düşüyor.

Dark Sword'da ekranda yatay olarak ilerlerken kahramanımız silahlarını kullanarak düşmanlarıyla savaşıyor. Kahramanımızı yönlendirirken reflekslerimizi etkili bir şekilde kullanmamız gerekmekte. Karşımıza çıkan bölüm sonu canavarları ise bir zorlu mücadeleler sunuyorlar. Dark Sword'da oyunda ilerledikçe kahramanımızı ve kullandığımız silahları geliştirebilmemiz mümkün.

Dark Sword'un görsel olarak oldukça güzel görünen grafiklere sahip olduğu söylenebilir.

YORUMLAR