Darts Match 1.0.2 (ios)

Darts Match

Darts Match
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Darts Match, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz eğlenceli ve ücretsiz bir iOS dart oyunudur.

Darts Match, bilgisayara karşı veya Facebook arkadaşlarınız ile karşılaşarak kimin daha yetenekli olduğunu gösterebileceğiniz bir yetenek oyunudur. iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek oynayabileceğiniz oyunda 301, 501 ve zaman karşı olarak 3 farklı oyun modu bulunmaktadır. Dilerseniz oyuna ciddi anlamda başlamadan önce pratik yaparak kendinizi test edebilirsiniz.

Farklı oklar kullanarak oynayabileceğiniz oyunun kontrol mekanizması oldukça rahat ve basittir. Bu nedenle oynarken herhangi bir problem yaşamazsınız. Oyunda oku hedefe doğru olarak atabilmek için parmağınız ile basılı tutarak hem yönünü hem de hızını belirleyebiliyorsunuz. Parmağınızı bıraktığınızda ise oku hedefe atıyorsunuz. Parmağınızı ne kadar uzun süre basılı tutarsanız attığınız ok o kadar yukarı gidecektir. Buna dikkat ederek atışlarınızı en iyi şekilde ayarlamalı ve hedefi tam 12'den vurmalısınız.

Etkileyici grafiklere sahip olan Darts Match oyunu ile ile birlikte gerçekçi bir dart oyununa hazırsanız, hemen ücretsiz olarak iOS cihazlarınıza indirmenizi tavsiye ederim. Oyun hakkında daha fazla fikir sahibi olmak istiyorsanız aşağıdaki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

YORUMLAR