Defend the Brain 1.0 (ios)

Defend the Brain

1.0
Defend the Brain
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Defend the Brain, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz harika bir beceri oyunudur.

Defend the Brain, iOS işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Zorlu düşmanların yer aldığı oyunda beyninizin hangi tarafını kullandığınızı ortaya çıkarıyorsunuz.

Zevkli bir beceri oyunu olarak dikkatimizi çeken Defend the Brain, beyninizi test edebileceğiniz bir oyundur. Beyninizin hangi tarafını daha çok kullandığınızı öğrenmek istiyorsanız eğer bu oyunu mutlaka indirmeniz gerekiyor. Oldukça basit bir oynanışa sahip olan oyunda tek yapmanız gereken ekranın sağından ve solundan gelen düşmanları ortadan kaldırmak. Karar verme sürenizi minimum seviyeye kadar indirmeniz gereken oyunda elinizi çabuk tutmanız gerekiyor. İlerledikçe zorlaşan oyunda dikkatli olmanız gerekiyor. Oyunda 2 farklı mod bulunuyor. Sonsuz oyun moduna giriş yaparak dilediğinizce oynayabiliyor, beyin testi moduna girerek de beyninizi nasıl kullandığınızı ortaya çıkarabiliyorsunuz. Defend the Brain'i mutlaka denemelisiniz.

Sağ ve sol beyin karmaşasını en iyi şekilde çözmeniz gereken oyunda kararları en doğru şekilde almanız gerekiyor. Defend the Brain oyununu iOS cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.