Defender 2 1.1.1 (ios)

Defender 2

Defender 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Defender 2, iPhone ve iPad'leriniz üzerinde oynayabileceğiniz en popüler ve en eğlenceli kule savunma oyunlarından bir tanesidir

Defender 2, kule savunma oyunu dendiğinde akla gelen ilk seçeneklerden bir tanesidir. iOS mobil cihazlarınıza ücretsiz olarak yükleyebildiğiniz oyunda amacınız kulelerinizi başarılı bir şekilde savunmak. Oldukpapopüler olan ve toplamda 10 milyondan fazla indirilme rakamına ulaşan Defender 2'nin ilk versiyonu olan Defender'ın iOS versiyonu bulunmuyordu. 2. versiyonu ile birlikte hem Android hem iOS versiyonu çıkarılan oyunu kesinlikle denemelisiniz.

İlk versiyonuna göre çok daha eğlenceli ve heyecanlı bir oyun haline gelen Defender 2'nin hikayesi ve oynanışı ilk oyun ile aynı. Kalenize ve kulelerinize saldırıda bulunan canavarları oklar ile öldürmeye ve kalenizi korumaya çalışmalısınız. Oyunun ilk versiyonunda bulunmayan yeni ve büyülü kuleler sayesinde kalenizi daha iyi savunabilirsiniz.

Özellikler:

  • Ok fırlatmak için ekrana dokunmanızın yeterli olması
  • Lav çukurları ile güçlü savunma yapabilme
  • Büyülü kuleler sayesinde büyüleriniz iin enerji sağlama
  • Enerji, Güç, Silahlar ve Güçlü vuruşlar
  • Yerel ve Savaş olarak 2 farklı oyun modu

Daha önce Defender'ı yada diğer kule savunma oyunlarını oynayarak beğendiyseniz çok daha iyi grafiklere ve oynanışa sahip olan Defender 2'yi iPhone ve iPad'lerinize ücretsiz olarak indirerek mutlaka denemelisiniz.