Design This Home 1.4.5 (ios)

Design This Home

Design This Home
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Yüzlerce farklı eşyanın ve objenin bulunduğu bu ücretsiz oyunda oyuncular evlerini diledikleri gibi dekore etme şansına sahipler.

Design This Home iOS cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz ücretsiz bir ev tasarlama oyunudur. Oyunun iPhone, iPad ve iPod touch desteği bulunsa da aldığınız keyfi en üst düzeye çıkartmak için iPad cihazınızda oynamanızı tavsiye ediyorum.

Oyunun genel yapısı Sims ile benzerlik göstermekte fakat biraz daha basite indirgenmiş bir oynanışa sahip. Yinede Sims serisini oynamış ve beğenmiş kişiler için bu oyun mobil cihazları üzerinde oynayabilecekleri en keyifli oyunlardan bir tanesi. Oyunda evimizi dekore etmek için onlarca farklı eşya bulunuyor. Bu eşyaları evimize dilediğimiz gibi yerleştirebiliyor, duvaları dilediğimiz renge boyayabiliyor, mobilyalar alabiliyor ve bunları gerçekleştirdikçe tecrübe puanı kazanabiliyoruz.

700'den fazla eşyanın yer aldığı oyunda evinizi benzersiz kılmak için pek çok farklı tema mevcut. Daha geleneksel bir ev de döşeyebilirsiniz, daha modern bir ev de. Yüksek çözünülürlüklü retina grafikler oyunu benzersiz kılan detaylardan bir başkası. Tüm bunlara ek olarak sosyal medya desteği de sunan oyunda yarattığınız evleri arkadaşlarınız ile paylaşabilir ve onların tasarladıkları evlere de bakabilirsiniz.

Yazının başında belirttiğim gibi popüler olduğu zamanlarda Sims oynamış ve beğenmişseniz bu oyundan hoşlanacağınıza eminim. Design This Home tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.

YORUMLAR