Dino Bunker Defense

Dino Bunker Defense
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dino Bunker Defense tamamen ücretsiz olarak sunulan ve bizi dinozorlar çağına götüren eğlenceli bir kule savunma oyunudur.

Dino Bunker Defense bizi tarihin uzak noktalarına götüren bir savunma oyunudur. Kule savunma türündeki oyunlardan hoşlananların mutlaka denemesi gerektiğini düşündüğüm bu oyunda sürekli olarak gelen dinozor sürülerini durdurmaya çalışıyoruz.

Bu amaca yönelik kullaanbileceğimiz farklı türlerde silahlar mevcut. İlk başlarda daha güçsüz silahlarımız olsa da bölümleri geçtikçe daha fazla güçlendirme yapabiliyoruz. Modellemeler orta seviye denebilir. Aslında daha iyi bir modelleme sistemi kullanılabilirdi. Yine de çok kötü görünmüyor.

Oyunun bir diğer negatif yanı da tekdüze gitmesi. Çevreler değişse de yapı hep aynı; solda kule ve sağdan gelen dinozorlar. Olaya biraz dağlar, nehirler gibi yeryüzü şekilleri eklenip bunların oyuna olan etkisi artırılsaydı daha keyifli olabilirdi. Yine de kule savunma tarzı oyunlardan keyif alan oyunseverler Dİno Bunker Defense'i deneyebilirler. Çok fazla bir beklenti içine girmezseniz hayal kırıklığına uğrayacağınızı düşünmüyorum.

YORUMLAR