Dino Escape - Jurassic Hunter

Dino Escape - Jurassic Hunter
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dino Escape - Jurassic Hunter ile dinazor avına çıkıyoruz

Dino Escape - Jurassic Hunter içerisinde bolca aksiyon bulbileceğiniz bir mobil dinazor avlama oyunudur.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir dinazor oyunu olan Dino Escape - Jurassic Hunter'da bir komandonun hayatta kalma hikayesine tanık oluyoruz. Governator adlı Rambo benzeri kahramanımız helikopterle uçuş yaparken bir adanın üzerine düşüyor ve kendini adada terkedilmiş bir halde buluyor. Su ve yemel bulmak içib adayı keşfe çıkan Governator aç dinzorlarla karşılaştığında adadaki zoraki konaklamasının hiç de kolay olmayacağını anlıyor ve silahlarına sarılıyor. Biz de Governator'u kontrol ederek farklı dinazorlara karşı hayatta kalmasına yardımcı oluyoruz.

Dino Escape - Jurassic Hunter oynanış olarak bolca aksiyon sunan bir yapıya sahip. Kahramanımızı kuşbakışı yönettiğimiz oyunda dinazorlar üzerimize dalga dalga saldırmakta. Dİnazor dalgalarını temizledikten sonra ise sıra bölüm sonu canavarlarına geliyor. T-rex gibi dev etobur dinazorların bölüm sonu cavanarı olduğu Dino Escape - Jurassic Hunter'da bizi zorlu mücadeleler beklemekte. Oyunda bir yandan dinazorlarla savaşırken diğer yandan silah ve ilaç yapmaktayız ve dinazorlara karşı kullanmaktayız.

Dino Escape - Jurassic Hunter tatmin edici bir grafik kalitesi sunuyor. Eğer bolca adrenalin salgılamak isterseniz Dino Escape - Jurassic Hunter'ı deneyebilirsiniz.

YORUMLAR