Dino Hop

Dino Hop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Dino Hop mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir dinozor oyunudur

Dino Hop her yaştan oyun severe hitap eden ve vaktinizi keyifli bir şekilde değerlendirmenizi mümkün kılan bir mobil dinozor oyunu.

iOS işletim sistemini kullanan iPhone telefonlarınıza ve iPad tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir platform oyunu olan Dino Hop'ta sevimli bir dinozor kahramanın kötü emllere sahip bir bilim adamına karşı mücadelesi konu alınıyor. Bu kötü bilim adamı tarihi değiştirmek için zamanda yolculuk yapmaya çalışırken pogo çubuğunu yanlışlıkla tarih öncesi çağlara ışınlıyor. Pogo çubuğunu bulan dinozorumuz da bu pogo çubuğunu kullanarak bilim adamını durdurmaya çalışıyor.

Dino Hop'da dinozorumuz pogo çubuğu üzerinde ilerlerken onunu karşısına çıkan engelleri aşmasına yardımcı oluyoruz. Lav mağaralarında ilerlerken sarkıt ve dikitlerden, lav birikintilerinden ve tavvandan damlayan lavlardan kaçıyoruz. Bunun yanında sık ormanlar gibi farklı mekanları da ziyaret ederek farklı engellerle de karşılaşmaktayız. Oyunda kimi zaman bizi yuvarlanan dev kayalar kovalıyor. Bu nedenle zamana karşı da yarışmaktayız.

Dino Hop kolay kontrollere ve göze hoş görünen 2 boyutlu grafiklere sahip.